OK YAY KILIÇ
SEPETİM

Şovalye Kılıcı

Şovalye  Kılıcı ( Avrupa Kılıcı)
Ücretsiz
ŞOVALYE KILICI HAKKINDAŞövalye kelimesi başlangıçta yalnızca süvari anlamına geliyordu.On ikinci yüzyıldan itibaren hem soyluluğu hem de süvariliği niteleyen bir sıfat halini aldı.Süvarilerin birincil silahı mızraktır.Mızrak ilerleyen dönemde kargıya dönüşmüştür.Kılıç ikincil bir silahtı. Bu kılıçla..
0,00TL
Gandalf - Hobbit Glamdring  Kılıcı Gandalf - Hobbit Glamdring  Kılıcı
Ücretsiz
Gandalf-Hobbit KılıcıUnited Cutlery firması tarafından özel olarak lisanslı üretilen bu kılıç Hobbit serilerinde kullanılan Gandalf'ın kılıcı Glamdring'in bire bir replikası. Çok eski tarihlerde Elfler tarafından dövülen bu kılıç Gandalf'ın en büyük yardımcılarından biri olmuştur. Gandalf'ın hem Hob..
0,00TL
TAPINAKÇI ŞOVALYE KILICI (Sivri Uçlu) TAPINAKÇI ŞOVALYE KILICI (Sivri Uçlu)
Ücretsiz
Tapınakçılar yani Tapınak şövalyeleri, Kudüs ve Filistin' deki kutsal toprakların Haçlıların elinde olmasıyla temelleri atılmış bir topluluktur. Dönemin kralı bu bölgeye 9 tane çok güçlü şövalyeler yollamışlardır. Bu şövalyeler hem kutsal yerlere sahip çıkmak hem de rahip olarak görev yapmaktay..
0,00TL
VİP ŞOVALYE KILICI
Ücretsiz
ŞOVALYE KILICI Şövalye kelimesi başlangıçta yalnızca süvari anlamına geliyordu.On ikinci yüzyıldan itibaren hem soyluluğu hem de süvariliği niteleyen bir sıfat halini aldı.Süvarilerin birincil silahı mızraktır.Mızrak ilerleyen dönemde kargıya dönüşmüştür.Kılıç ikincil bir silahtı. Bu ..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)