OK YAY KILIÇ
SEPETİM

TÜRK KILICI

Türk Kılıcı,  Türkler tarafından kullanılan tek elli, tek kenarlı ve orta derecede kavisli bir kılıç türüdür Geçmişte Hunlar zamanındabaşlayıp Avarlar, 

Göktürkler, Uygurlar, Selçuklular, Timurlar, Memlûkler,  Osmanlılar ile Orta Asya ve Avrasya steplerindeki diğer

Türk hanlıkları tarafından kullanılmıştır. Yatagan Kilici'da Türk Tipi Kılıçlardan'dır.

Ayyıldız Türk Kılıcı Özel Model
Ücretsiz
AYYILDIZ BALÇAKLI(NAMLULU) TÜRK KILICITAM BOYU: 78 Cm'dirÇELİK TÜRÜ: 4116 Paslanmaz çelikÇELİK KALINLIĞI : 4 mm'dirSAP KISMI : PLEKSİGLASDEKORATİF TÜRK KILICI ..
0,00TL
Dekoratif Zülfikar Kılıcı Dekoratif Zülfikar Kılıcı
Ücretsiz
ZÜLFİKAR KILICI HAKKINDA; Bu kılıcı, Hz. Ali (ra)'ye Hz. Peygamber (asm) hediye etmiştir. Esasen, Mısır Melik'i Mukavkıs, Hz. Peygamber Efendimize (asm) hediye etmişti. Amrû bin Adûd s..
0,00TL
Ertuğrul Gazi - Fatih Tarzı Türk Kılıcı Ertuğrul Gazi - Fatih Tarzı Türk Kılıcı
Ücretsiz
ERTUĞRUL GAZİ-FATİH SULTAN MEHMET FORMUNDA KILIÇOldukça şık bir ürün olup,  ister sporsal isterseniz Dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz.980 Derecede Isıl İşlem Görmüştür.Ürün Mat ve Çift Kanallıdır.Kın ve Stand Hediyemizdir. ..
0,00TL
Fatih Kılıcı-Geyik Boynuzu Kabzeli Türk Kılıcı Fatih Kılıcı-Geyik Boynuzu Kabzeli Türk Kılıcı
Ücretsiz
GEYİK BOYNUZU NAMLU, YAY ÇELİĞİ FATİHKILICI EL İŞÇİLİĞİ- ÖZEL DEKORATİFKILIÇ ..
0,00TL
Kanuni Sultan Süleyman Kılıcı
Ücretsiz
KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN KILICI ÖZEL ÜRETİM KILIÇTIR. GÜZEL BİR HEDİYELİKTİR. DEKORATİF AKSESUAR OLARAK KULLANABİLECEĞİNİZ GİBİ, SPORSAL FAALİYETLER İÇİNDEKULLANABİLİRSİNİZ. ..
0,00TL
Osmanlı Yalmanlı Kılıcı (Dekoratif Özel Model) Osmanlı Yalmanlı Kılıcı (Dekoratif Özel Model)
Ücretsiz
Büyük Osmanlı Yalmanlı Dekoratif KılıcıKındahil değildir. Kın için 450 TL ilave  edilir.%100 Müşteri memnuniyeti..okyaykilic.com Güvencesiyle... ..
0,00TL
Siyah Namlı Yatağan Eğrisi
Ücretsiz
SİYAH NAMLULU YATAĞAN KILICI-PALA 980 DERECEDE İŞLEM GÖRMÜŞTÜR 56-62 HRC POLİSAJ SAYESİNDE AYNA PARLAKLIĞI ELDE EDİLMİŞTİR. TAM BOY 75CM NAMLU 62CM KALINLIK 4MM EN ..
0,00TL
Türk Kılıcı Özel Form (Kın Hediyeli-Dekoratif)
Ücretsiz
Kaliteli 1. Sınıf bir kılıçtır,Dekoratif ve aksesuar amaçlı  kullanabilirsiniz.Dilerseniz sevdiklerine Vip bir hediyeliktir.% 100 Müşteri Memnuniyeti.okyaykilic.com güvencesiyle... ..
0,00TL
 Ahşap Kabzeli Taşlı Balçaklı  Osmanlı Kılıcı
Ücretsiz Yeni
 Ahşap Kabzeli Taşlı Balçaklı  Osmanlı KılıcıUsta İşi Dövme Çelik Türk Kılıcı1. Sınıf Hediyelik...
0,00TL
 Kurtbaşlı Börteçine Göktürk Kılıcı
Ücretsiz
       GÖKTÜRK KURT BAŞLI KILIÇ (BÖRTEÇİNE)Kurt Başlı Kılıcın gövdesinde örs üzengi üzerinde çekiçle çifte su verilerek dövülmüş gerçek çelik kullanılmaktadırÜzerinde Göktürkçe TÜRK yazısı işlidir. Ayrıca talep edilirse Göktürk harfleriyle isminiz işlenebilmektedir.Kını..
0,00TL
1,5 Metrelik Dev Zülfikar Kılıcı 1,5 Metrelik Dev Zülfikar Kılıcı
Ücretsiz
Dev Zülfikar Kılıcı1,5 Metre Uzunluğunda1 Müşterimizin talebi Doğrultusunda üretilmiştir.Talep üzerine özel Üretebiliriz.Üzerine Lazerle "Allah Muhammed Ya Ali" ve "La feta İlla Ali, La Seyfe İlla Zülfikar" Arapça olarak yazılır.Arzu ederseniz Kişi ve Dernek İsmide yazılır. Dekorluk Harika bir Kılıç..
0,00TL
Alp Kılıcı Alp Kılıcı
Ücretsiz
ALP KILICIYalmanlı Model Türk KılıcıDekoratif ve sportif olarak kullanaılabilir...
0,00TL
Ayet İşlemeli Osmanlı Kılıcı+ Kınlı
Ücretsiz Yeni
Ayet İşlemeli Osmanlı Kılıcı+ KınlıDövme ÇElik Türk Kılıcı1. Sınıf HediyelikTermin 5-15 gün arasıdır...
0,00TL
Ayetli Yatağan Damascus Kılıcı
Ücretsiz Yeni
Ayetli Yatağan Damascus KılıcıAyetli Yatağan Damascus Kılıcı (Koleksiyonluk bir üründür)Yatağan Damascus KılıcıUstasından Ayet İşlemeli Özel Deri KınBu çalışmayı yapabilen tek bir ustamız mevcuttur.Boynuz (kemik)KabzeHediyelik Kadife Kutu..
0,00TL
Bozkır Hançeri Bozkır Hançeri
Ücretsiz
BOZKIR HANÇERİ HAKKINDABozkır Hançerinin Tarihdeki yeri:Bozkır Hançeri Çanakkale Savaşında Osmanlı askerleri tarafından Süngü ve Çizme içi Hançer olarak kullanılmıştır.Conkbayırı Süngü Hücumu nda da kullanılan Bozkır hançerinin Tarihteki yeri çok önemlidir.Kabza Dahil Boy: 42 cm (namlu 31cm) 5mm sı..
0,00TL
Dekoratif Türk Kılıcı (Fatih-Ertuğrul Form) Dekoratif Türk Kılıcı (Fatih-Ertuğrul Form)
Ücretsiz
Marka: ABDR U KOD
TÜRK KILCI -FATİH-ERTUĞRUL MODELİTAM BOYU : 90 CmÇELİK KALINLIĞI : 4 mmSAP KISMI : PLEKSİGLASBALÇAK : SARI ( PİRİNÇ)..
0,00TL
Dekoratif Türk Kılıcı 1423 Dekoratif Türk Kılıcı 1423
Ücretsiz
DEKORATİF MODEL TÜRK KILCI -1423İŞ YERLERİNİZE, OFİSİNİZE, SEVDİKLERİNİZE FARKLI BİR HEDİYE.FİYATI UYGUN OLAN BU MODELİMİZ BÜYÜK BEĞENİ TOPLUYOR.Kadife Kutusu Hediyemizdir.Arzu edersiniz İsim yada Besmele, Fetih suresi, La İlahe İllallah yazdırabilirsiniz.OKYAYKİLİC.COM.TR GÜVENCESİYLE...% 100 MÜŞTE..
0,00TL
Dekoratif Yalmanlı Türk Kılıcı
Ücretsiz
DEKORATİF MODEL TÜRK KILCIİş Yerlerinize, Ofisinize, Sevdiklerinize farklı bir hediye.Fiyatı Uygun olan bu modelimiz büyük Beğeni topluyor.Kadife Kutusu Hediyemizdir.Arzu edersiniz İsim yada Besmele, Fetih suresi, La İlahe İllallah yazdırabilirsiniz.okyaykilic.com Güvencesiyle...% 100 Müşteri memnun..
0,00TL
Dirliş Ertuğrul Kılıcı Replika
Ücretsiz
TÜRK KILICI-DİRİLİŞ deri sargılı MODELİdiriliş dizisi Ertuğrul bey Kılıcıdekoratif kılıçtır.balçakta kayı boyu tamgası mevcuttur.% 100 müşteri memnuniyetiokyaykilic.com güvencesiyle...
0,00TL
Ejderha  Gravürlü Mızrak Ucu
Ücretsiz Yeni
Ejderha Gravürlü Mızrak UcuUsta işi Dövme El işçiliğiOfislerinize, İşyerlerinize Dekoratif HediyelikKalkan, Topuz, Kılıç, Miğfer le harika bir dekor oluşturabilirsiniz...
0,00TL
Ertuğrul Bey Dövme Kılıç Ertuğrul Bey Dövme Kılıç
Ücretsiz
DİRİLİŞ ERTUĞRUL KILICI56 - 60 Rockwell (HRC) sertliğindedir.Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar. 860 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde kademeli ısıtma tekniği sonrası sabit sıcaklıklarda bekletildikten sonra, tem..
0,00TL
Geleneksel Okçuluk Kampanyası (Çocuk-Gençler) Geleneksel Okçuluk Kampanyası (Çocuk-Gençler)
Ücretsiz Yeni
Bugüne Kadar Hiç Böyle bir Kampanya Yapılmadı!Geleneksel Okçuluğa başlayacak olan özellikle 5-12 yaş arası çocuklarımıza ve 12-20 yaş arası gençlerimizinOkçuluk faaliyetlerine eksiksiz başlayabilmesi için planlanmıştır. Yeni Başlayan arkadaşlarımız direk Profesyonel Yay alıp devamında da tam eğitimi..
0,00TL
Geleneksel Okçuluk Yetişkin Kampanyası Geleneksel Okçuluk Yetişkin Kampanyası
Ücretsiz Yeni
Bugüne Kadar Hiç Böyle bir Kampanya Yapılmadı!Geleneksel Okçuluğa başlayacak olan 20 yaş ve Üstü  Yetişkin Vatandaşlarımızın;Okçuluk faaliyetlerine eksiksiz başlayabilmesi için planlanmıştır. Yeni Başlayan arkadaşlarımız direk Profesyonel Yay alıpdevamında da tam eğitimini tamamlamadan yayları ..
0,00TL
Göktürk Kurt Başlı ASENA Kılıç Göktürk Kurt Başlı ASENA Kılıç
Ücretsiz
Göktürk Kurt Başlı Kılıç (Asena Modeli)Üzerine Göktürk harfleriyle isminiz işlenebilmektedirÖrs, üzengi ve çekiçle çifte su verilerek dövülmüş gerçek çeliktir.Kınında Afrika’dan getirtilen venge ağacı kullanılmaktadır.Kının üst kısmı gerçek deri ve el işçiliği pirinçle kaplanmaktadır.Kabza kısmında ..
0,00TL
Hz. Muhammed Yay Çeliği Kılıcı- Yeni Form Hz. Muhammed Yay Çeliği Kılıcı- Yeni Form
Ücretsiz
HZ. MUHAMMED REPLİKA -DÖVME KILIÇGEYİK BOYNUZU KABZETAM BOY 100 CMKIN HEDİYEMİZİDR...
0,00TL
İşlemeli Osmanlı Yalmanlı Türk Kılıcı + Kınlı
Ücretsiz Yeni
İşlemeli Osmanlı Yalmanlı  KılıcıUstası Özel Dövme Çelik Türk Kılıcı1. Sınıf Hediyelik5-15 gün arası termin ..
0,00TL
Kabartmalı Besmele Türk Kılıcı
Ücretsiz Yeni
Kabartmalı Besmele Sureli Türk KılıcıKılıçlardaki yazı Lazer değil, Kabartmadır.Türkiye'de ilk defa..Dekoratif Hediyelik Amaçlıdır..
0,00TL
Kabartmalı Fetih Sureli Türk Kılıcı
Ücretsiz Yeni
Kabartmalı Fetih Sureli Türk KılıcıKılıçlardaki yazı Lazer değil, Kabartmadır.Türkiye'de ilk defa..Dekoratif Hediyelik Amaçlıdır..
0,00TL
Kabartmalı Türk Kılıcı
Ücretsiz Yeni
Kabartmalı Türk KılıcıKılıçlardaki yazı Lazer değil, Kabartmadır.Türkiye'de ilk defa..Dekoratif Hediyelik Amaçlıdır..
0,00TL
Kurtbaşı Kabzeli-Üç Hilalli Kılıç
Ücretsiz
Marka: BC KOD
Kurtbaşlı Üç hilalli Türk kılıcıKurt Başlı Üç Hilal Kılıç üretimlerimiz içerisinde 4034 kalite Alman çeliğinden üretilen nadir eserler arasında yer almaktadır. Kabze, ağaçtan üretilerek 1040 derecede ısıl işlem görerek hazırlanmıştır. Ürünlerimiz tamamen ay parlaklığında olup, Polisajdan geçirilerek..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 52 (2 Sayfa)